Překlady

Globalizace světa dnes není ničím výjimečným, a proto se naše společnost také specializuje na překladatelskou činnost. Mezi naše přednosti řadíme flexibilitu, ochotu, a především rychlost s přesností. Rychlokvašky u nás nenajdete, pouze kvalitně odvedenou práci dodanou ještě před smluveným termínem.

PŘEKLÁDANÉ JAZYKY

Specializujeme se na překlady z/do češtiny v těchto jazycích:

  • slovenština
  • angličtina
  • němčina
  • francouzština
  • španělština
  • ruština

Překlady také nabízíme i s jazykovými korekturami, v současné době provádíme korektury češtiny, slovenštiny a angličtiny.

OBORY A TYPY DOKUMENTŮ

Pod rukama nám procházejí všechny typy dokumentů z nejrůznějších oborů lidské činnosti. Mezi překládanými typy dokumentů jsou například reklamní texty, letáky, turistické průvodce, brožury, smlouvy, zákony, vyhlášky, právní texty, internetové stránky, prezentace, normy, příručky, návody a mnoho dalších.

FORMÁTY DOKUMENTŮ

Text je nám možné zaslat v jakémkoli textovém formátu (DOC, DOCX, PDF, ODT, …).

DODACÍ TERMÍN

Pro naše klienty nabízíme překlady expresní i standardní. Překlady expresní jsou zpracovány do 24 hodin, vždy však záleží na objemu zakázky a odbornosti textu. Standardní překlady jsou zajišťovány v dodací lhůtě tří dnů, nebráníme se však specifickému přání zákazníka.

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

Za správnost překladu ručíme až do výše ceny zakázky. Neručíme však za jakékoli následné škody, které by vznikly zadavateli z důvodu chybně provedeného překladu, a také neručíme za chyby vzniklé vinou zadavatele. Reklamace prosím uplatňujte do jednoho týdne od odevzdání překladu.

JAK OBJEDNAT

Objednávat překlady zle pomocí klientského systému, který je k dispozici každému klientovi. Pohodlí klienta podpoříme zasíláním informačních zpráv o aktuálním stavu objednávky pomocí SMS zpráv, na soukromý e-mail či telefonicky. Více informací o klientském systému naleznete zde.

28.9.2016
ZPRÁVY Z FOTOBLOGU: Ale no tak, zavírejte za sebou!
5.5.2015
ZPRÁVY Z FOTOBLOGU: Určitě upoutá pozornost
9.4.2015
ZPRÁVY Z FOTOBLOGU: Nový typ rybízu

Registrovat se

© 2009–2012 Jazkor.cz, všechna práva vyhrazena. nemec@jazkor.cz